KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524371

nr 1352 4371

Eric Olof Nilsson

(1888-1960), Sverige

Japanska. Signerad, daterad 1926. Akvarell: 32x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:30:35

Eric Olof Nilsson

Läs mer om Eric Olof Nilsson